השוואת תעריפי סלולר

עד שנת 2011, היו רק 3 חברות סלולארי עיקריות בשוק. לאחר הרפורמה, תוך שנתיים משנת 2011, תוך שנתיים, הופיעו כבר 9 חברות סלולארי שמתחרות על הלקוחות השונים. השוק הפך להיות כה תחרותי, עד כי ניתן כבר לבצע השוואות תעריפי סלולר. לקוח חכם, בכל רבעון שנתי, ייכנס לאתרי השוואות המחירים וימצא את החבילה המשתלמת ביותר. הניוד היום הינו פשוט, מה שמאפשר לנו לבחור את החבילה המשתלמת לנו ולבני המשפחה או אם אנו עסק, נוכל לבחור חבילות שתהיינה משתלמות במיוחד, להוצאות השוטפות של בית העסק.

להשוואת מחירי סלולר השוואת תעריפי סלולר

כדאי תמיד להשוות בין מחירי חברות הסלולר הגדולות לבין החדשות, היות והיום כבר כולן הורידו את המחיר באופן משמעותי, כך שיש לקחת בחשבון את גורם הקליטה של הנייד, האינטרנט, השירות ועוד.

שאלות שיש לשאול את הנציג של חברת הסלולר שבחרתם

תמיד כדאי לשאול על מבצעי ניוד כאשר ערכתם השוואות תעריפי סלולר וראיתם מבצע שעשוי לעניין אתכם, השוויתם והגעתם להחלטה הנבונה. שאלו למשל, כמה זמן נדרש לנייד מספרי טלפון, האם החבילה כוללת חבילות SMS והודעות MMS, וכן בררו על חבילות אטרקטיביות במיוחד שמציעות החברות השונות כגון עלויות נמוכות לכל פעולה או דקת זמן אוויר. פעולה זו, מתאימה עבור משתמשים אשר פעילותם החודשית מסתכמת בדקות שימוש מעטות. תוכלו לברר על פי שמות חברות הסלולר, על פי הצעות חדשות אטרקטיביות אשר מתעדכנות ועוד.תוכלו להתחבר לנציג על פי בחירה בחבילה שנראית לכם ולברר פרטים.

תמונה מלאה לגבי הבילה המשתלמת לתעריפי סלולר

בגלל שהצרכן הישראלי יודע כבר כיצד לעמוד על שלו ולחסוך כמה שיותר, במיוחד בהוצאות המכשיר הסלולארי שלו, אתרים של השוואות תעריפי סלולר החלו לצוץ ולכן הצרכן הישראלי לפני שבוחר בחבילה עורך השוואה נכונה וחיונית זו.כאשר יוקר המחיה עלה המון בשנים האחרונות ומחירי חבילות התקשורת ירדו, תוכלו לחסוך בהוצאות משק הבית באמצעות חבילות משתלמות לכם ולבני המשפחה.

 אנו באתר משתלם לי, פורשים בפניכם את כל המידע היעיל והעדכני ביותר וזאת, ללא עלות מצדכם. ניתן לקבל באמצעותנו תזכורת לנייד שלכם, בדבר חבילה חדשה זולה ואטרקטיבית יותר שתוכלו ליהנות ממנה ולחסוך אלפי שקלים בכל שנה.

מאמר זה נכתב על-ידי: מערכת משתלם לי
מאמרים נוספים:
19 נובמבר 2018
סלקום טי וי
היום כבר קיים שירות טלוויזיה חדש בישראל סלקום טי וי...
קרא עוד >
20 מרץ 2017
YES – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - YES   1-800-20-8000 2080* למתקשרים מחו''ל: 97297615858+ ​ שעות פעילות המוקד: ימים...
קרא עוד >
20 אפריל 2017
המלצות משתלם לי – כתבה מאת ישראל היום
צרכנות חכמה - המלצות משתלם לי המודעות הצרכנית בישראל היא גבוהה אך...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020