השוואת מסלולי סלולר

מחירי הסלולר צנחו משמעותית למחירים נוחים לכל כיס. בעבר, מסלול משפחתי בעל חמישה קווים יכול היה להגיע לכמה מאות שקלים בחודש ואף לעבור את רף ארבע הספרות. עם זאת, חברות הסלולר ממשיכות להרוויח סכומים עצומים ורבים מלקוחותיהם כלל אינם מודעים לתחרות הקיימת בשוק ולשאר המחירים והחבילות מעבר למה שהם מכירים תחת חברתם שלהם. השוואת מסלולי סלולר קצרה ברשת האינטרנט יכולה להניב חיסכון לא מבוטל במהירות.

השוואת מסלולי סלולר

כמה דברים שצריך לקחת בחשבון על השוואת מסלולי סלולר

 

1. מסלול רב קווי:

רוב חברות הסלולר אם לא כולן, מציעות מחיר נמוך יותר עבור כל קו, עם עלייה במספר הקווים. ישנם אנשים רבים, ביניהם סטודנטים שגם ככה נאבקים בהוצאות החודשיות כל חודש מחדש, שמשלמים אך ורק על קו בודד וכך משלמים סכום גבוה יותר בכל חודש. אמנם ההפרש לא גבוה בדרך כלל אך בכמה חודשים וכמה שנים יכול להצטבר לסכום נאה שיכול היה לשמש למטרות אחרות חשובות לא פחות. אז מה אפשר לעשות? אפשר להישאר תחת החבילה של ההורים, ולהתחשבן באופן פרטני לאחר מכן. אמנם הדבר נשמע מוזר אך הוא מקובל כיום אצל חלק גדול מהציבור. ניתן להתאגד יחד בדירות שותפים או אפילו בבניין מגורים, על מנת להגדיל את מספר הקווים ולהשיג מחיר טוב יותר על אותה חבילה בדיוק.

השוואת מסלולי סלולר לחץ כאן 

השוואת מסלולי סלולר
2. משך חבילה:

 

חבילת סלולר יכולה לקרוץ לנו עד מאוד, אך עלולה להיגמר לאחר מספר חודשים מבלי שנשים לב לכך. ישנם הרבה לקוחות שאינם מעוניינים לזגזג בין חברות ולחפש חבילה אחרת כשאחת נגמרת, לכן מומלץ להתווכח מראש על משך החבילה, כך ניתן לקבל את המחיר המוצע למשך כל תקופת השימוש בשירותי חברה. כמו כן לא לשכוח לבקש הצהרה בכתב או לחלופין להקליט את השיחה.

 

3. עלות כרטיסי הסים והמשלוח שלהם לבית הלקוח:

 

מעבר בין חברות מצריך החלפת כרטיס סים. ישנן חברות שמחייבות על כך בתשלום וגם על המשלוח לבית הלקוח, את הדבר יש לוודא מראש כדי לא להתחיל עם חיובים מפתיעים כבר מהחודש הראשון.

על השוואת מסלולי סלולר והשוואות נוספות מעולם התקשורת ובכלל ניתן להיכנס לאתר האינטרנט. אתר משתלם לי הוא אתר השוואות מהיר, אמין וחינמי שיעזור למצוא את המחיר המשתלם ביותר.

מאמר זה נכתב על-ידי: מערכת משתלם לי
מאמרים נוספים:
29 מרץ 2018
השוואת תעריפים סלולר
הוצאות חודשיות של שירותי תקשורת, עשויים להסתכם בסכומים גבוהים. המטרה...
קרא עוד >
31 ינואר 2018
חבילות סלולר משתלמות
באתר משתלם לי תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות סלולר...
קרא עוד >
7 דצמבר 2016
חבילות סלולר – החבילה הכי זולה
עולם הסלולר עבר מהפכה רצינית בשנים האחרונות. בעבר, המחירים היו...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020