השוואת מחירי טלוויזיה

עולם התוכן שברשותנו בלחיצת כפתור היא אינה נתפסת. ערוצים רבים בגיוון לא נגמר צובע את מסך הטלוויזיה שלנו בצבעים וסיפורים 24 שעות ביממה. לפעמים אנו כה שקועים בשגרת הצפייה שלנו, שקל לפספס מחירים אטרקטיביים יותר המציעים את אותם הערוצים אך ב-וריאציה שונה מעט וזולה יותר.

השוואת מחירי טלוויזיה – אותה גברת בשינוי אדרת השוואת מחירי טלוויזיה

בכדי להבין מה היא חבילת הטלוויזיה המשתלמת ביותר עבורנו, אנו צריכים לחשוב תחילה איזה סוג של צרכנים אנו ומה אנו צורכים. ישנם בתי אב רבים שללא חבילת הספורט, אין שום סיבה לקיום הטלוויזיה בבית ובסלון. לעומתם, ישנם צופים שהספורט לא מדבר אליהן וכל היום מתנגן לו ערוץ הריאליטי. אמנם ישנן חברות גדולות בשוק שמספקות כמות ערוצים שקשה לספור ומכל העולם, אך לא תמיד הצורך שבהם קיים, לכן אין שום סיבה לשלם מחיר גבוה לאותה חברה בטיעון של מספר ערוצים גדול ותוכן רחב. עובדה חשובה זו יכולה להאיר עיניים ולחסוך מאות שקלים בשנה.

לצפות בטלוויזיה בשעות שנוחות לנו

אחד הדברים שהתפתח בעולם וגם בארץ ושינה את אופי השימוש בה היא האפשרות לצפות בתכנים מוקלטים בשעות שנוחות ללקוח. VOD וממירים מקליטים השתלטו על מכשיר הטלוויזיה וכיום כשמבצעים השוואת מחירי טלוויזיה, הדבר נלקח בחשבון כשיקול הכרחי. שגרת יומם של רבים אינה מאפשרת לצפות בתכנים שונים בשעות הקיימות, הכוונה היא כבר לא רק לסדרות אלא גם לתכניות השונות מה שהופך את החוסר במכשיר שמקליט לחסר טעם.

לא להתפתות למבצעים זמניים

רבות מהחברות מציעות את הטלוויזיה בליווי חבילה כלשהי שבדרך כלל אינה רלוונטית עבורנו, במתנה למספר חודשים. הדבר גורם למחיר שהוצע להישמע יותר אטרקטיבי כיוון שהתמורה היא גדולה יותר, אך יש לזכרו שאם אין שימוש באותה חבילה, למשל חבילת ספורט או סרטים, אין שום טעם לשלם מחיר גבוה יותר גם אם זה נראה קורץ תחילה.

אתר משתלם לי מבצע השוואת מחירי טלוויזיה וסלולרי ביעילות ובאמינות. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט.

להשוואת חברות טלוויזיה לחץ כאן 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת מחירי סלולר של כל החברות בישראל
מכשיר הסלולר שלנו הוא החיים שלנו. אנו מחזיקים בו את...
פורסם ב: יום שלישי, 28 מאי 2019
+
חבילת טלוויזיה הכי זולה
בגלל התחרות בין חברות הטלוויזיה השונות, ישנם מבצעים שמשתלמים לכולנו...
פורסם ב: יום רביעי, 1 נובמבר 2017
+
נטפליקס  – אין סוף סרטים ותכניות טלוויזיה במחיר משתלם
אז למי שאינו יודע, נטפליקס הינו שירות שמאפשר לנו לצפות...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 25-08-19