השוואת מחירים חבילות סלולר

מאז הרפורמה שהנהיג השר כחלון בענף הסלולר, לאזרחים רבים הייתה הכנסה פנויה. כל המשק הרוויח מהרפורמה החדשה. מאז כל שוק הסלולר השתנה מן הקצה אל הקצה. יש לדעת, כי בשוק התקשורת בישראל, פעילות 9 חברות סלולר וניתן כבר לבצע השוואת חבילות סלולר כך שתוכלו למצוא את החבילה הזולה והמשתלמת ביותר. כדאי לשים לב בנוסף לקליטה ולאנטנות של החברה, כי לעיתים חברות סלולר מסוימות אינן מציבות הרבה אנטנות ורבים עוברים בגלל הסיבה הזאת לחברה אחרת, למרות שחבילת הסלולר בחברה זו הייתה משתלמת מבחינת המחיר ומה שהיא מציעה. היום ניתן להתנייד בקלות מחברה לחברה, מבלי להחליף את מספר הטלפון הנייד שלכם, מה שיכול להקל עליכם המון. כבר אין קנסות או התחייבות שיש לחתום עליה בגלל החוק החדש שהנהיג השר כחלון, לפני יותר מ-4 שנים.

תחרות מחירים בין חברות הסלולר

הגדלת כמות חברות הסלולר הובילה לתחרות מחירים אגרסיבית בשוק הסלולר. הראשונות שפרצו את שוק הסלולר וגרמו למלחמה של מחירים, היו חברת גולן טלקום והוט מובייל. מאז התחרות הקשה והעקובה מדם בין חברות הסלולר, גם החברות הוותיקות החלו להוריד מחירים, מה שגרם ללקוחות השונים לבצע השוואת חבילות סלולר, כך שיוכלו למצוא את החבילות הזולות ביותר אם להם ולעובדים, או לבני המשפחה, כאשר המחיר והחבילה המוצעת תהיה אף זולה יותר. בגלל השוואות אלה, כל חברות הסלולר היו חייבות להוזיל את מחירי החבילות ולהתחרות קשה על הלקוחות במבצעים והוזלות נוספות.

צרכנות נבונה – משתלם לי האתר שהוקם בדיוק בשבילכם

היום הישראלים כבר בודקים הכול-מחירים של מזון, ביגוד, הנעלה, ביטוח, רפואה ועוד. הם עורכים סקר מקיף ומוצאים גם השוואת חבילות סלולר. אתר משתלם לי, הוקם למען אנשים שהם צרכנים נבונים ואינם מעוניינים לשלם יותר. האתר הוא חינמי ומעודכן כל העת. תוכלו לבצע השוואות מחירים גם על חברות הכבלים, חברות האינטרנט ועוד. באתר ניתן להשוות בין חבילות הסלולר והספקים ולמצוא את העסקה הכי משתלמת ועוד בחינם. אתם תבחרו את השירות שברצונכם להוזיל, תבחרו את החבילה המשתלמת, משאירים פניה והנציג יחזור אליכם בהקדם. בדרך זו, תחסכו כסף וזמן ותקבלו הרבה מידע.

      להשוואת חבילות סלולר לחץ כאן 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 4 אפריל 2019
+
סלקום חבילות – סוגי חבילות
ישנן חברות רבות אשר מציעות סוגים שונים של חבילות סלולר....
פורסם ב: יום ראשון, 8 ספטמבר 2019
+
חבילת אינטרנט מומלצת
רשימת חברות ספקי הגישה לאינטרנט אשר פועלות היום בשוק הן...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
חבילות טלוויזיה מומלצות
נסו לדמיין את התרחיש הבא – אתם חוזרים בסוף יום...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19