השוואת מחירים באינטרנט – על ההבדל בין תשתית לספק

האינטרנט הוא אחד הדברים הכי טובים שקרו לאנושות. הוא מאפשר לנו להתחבר אחד לשני מכל מקום בעולם כמעט ולהעביר מסרים בתוך שניות/דקות ספורות לקצה השני של העולם. הוא מספק לנו מידע רב שאנו צריכים ובאמצעות האינטרנט ניתן היום גם להזמין מוצרים ושירותים שונים עד דלת הבית. האינטרנט הוא מרחב אינסופי, עולם וירטואלי שבו כל דבר אפשרי. אם אתם קוראים מאמר זה אתם ככל הנראה מחפשים אחר השוואת מחירים באינטרנט כדי לחבר את עצמכם לעולם המופלא הזה. לשם כך, כדאי לגלוש באתר משתלם לי וליהנות ממגוון הצעות מחיר אטרקטיביות לשירותי אינטרנט.

להשוואת חבילות אינטרנט ובחירת החבילה המתאימה

ההבדל בין תשתית לספק

 

כאשר אתם באים להתחבר לאינטרנט כדאי שתדעו שיש הבדל בין תשתית לספק. ההבדל הזה קיים כיוון שמדובר בשני דברים שונים ושני גופים שונים שיחברו אתכם לאינטרנט. התשתית הנה תשתית עולמית של כבלים, שרתים וסיבים אופטיים המועברים מתחת לאדמה וקיימות בישראל 2 חברות שמתחזקות את התשתיות הללו ואלו הן הוט ובזק. את הבית שלכם, המשרד או כל מקום אחר שתרצו לחבר לאינטרנט תצטרכו לחבר קודם לתשתית האינטרנט המקומית (את זה עושה טכנאי של בזק/הוט). כאשר יש לכם תשתית בנויה ומוכנה לחיבור אז תוכלו ליצור קשר עם ספק אינטרנט שיחבר אתכם באמצעות התשתית שלכם לרשת האינטרנט. כאשר אותה חברה עושה עבורכם גם ספק וגם תשתית התהליך יתבצע מהר יותר ולא תצטרכו ליצור קשר עם כמה חברות כדי לקבל את השירות המלא.

מהם המשתנים המשפיעים על מחיר השירות שאני מבקש?

כאשר תבצעו השוואת מחירים באינטרנט אתם תמצאו שיש מחירים שונים לחבילות החודשיות. המחירים משתנים בעיקר בהתאם למהירות הגלישה המתבקשת, לראוטר שאתם מקבלים, עלות התקנה ואם צריך אז גם עלויות של התקנת תשתית.

כיצד לבצע בקלות השוואת מחירים באינטרנט?

השוואת מחירים באינטרנט מעולם לא הייתה קלה ופשוטה יותר. המחירים נמצאים כבר באתר ואנחנו עשינו את עבודת התמחור עבורכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר, לראות אילו חבילה המתאימה ביותר עבורכם ולפנות לנציג בלחיצת כפתור.

כך למשל, ניתן למצוא את חבילות טריפל שחברת סלקום מציעה הכוללות ספק, תשתית ואפילו שירותי טלוויזיה ומובייל.

מאמרים נוספים:
24 מאי 2020
GOOGLE TV יציע תכנים ויתחרה באמזון  – כל הפרטים
אנו שומעים על גילויים חדשים של הדור הבא של מזרים...
קרא עוד >
5 מאי 2019
סלקום TV מחיר
חברת סלקום, הינה חברת תקשורת ישראלית אשר הוקמה כבר בשנת...
קרא עוד >
11 יוני 2018
השוואת מחירי אינטרנט בקלות
ישנם אנשים שיש להם ספק ותשתית של אינטרנט אך לעיתים...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020