השוואת חבילות סלולר משתלמות

מאת: מערכת משתלם לי | 07.03.2019

כמעט כל אדם בישראל מחזיק היום בטלפון מגיל מסוים. אפילו ילדים בכיתה א’ ניתן למצוא היום מסתובבים עם טלפון על מנת שיוכלו לשוחח עם ההורים ועם חבריהם. ההתקדמות הטכנולוגית הובילה אותנו למצב שבו הטלפון יכול להיות נגיש לכולם ובעלות זניחה יחסית. עם זאת, כדאי לבצע השוואת חבילות סלולר על מנת ליהנות מעלויות חודשיות נוחות ולא לשלם יתר על המידה שלא לצורך. באתר משתלם לי תוכלו למצוא את כל המידע על מחירי הסלולר.

להשוואת חבילות סלולר ובחירת החבילה המושלמת עבורכם

השוואת חבילות סלולר משתלמות

השוואת חבילות סלולר – כיצד בנויה חבילת סלולר?

חבילת סלולר תהיה בנויה לרוב מדקות שיחה, כמות הודעות שאתם יכולים לשלוח ונפח הגלישה שלכם באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם. מכיוון שבשנים האחרונות צמחה מהפיכת מחירים בעולם הסלולר, כיום תוכלו ליהנות מחבילות ללא הגבלה (שיחות והודעות ללא הגבלה) לצד נפח גלישה מסוים שיגביל את אופן הגלישה שלכם בסלולר. אם תחרגו מנפח הגלישה שלכם תוכלו לחסום את האפשרות שלכם לגלישה או לחרוג מהחבילה בתוספת תשלום לבחירתכם.

כמה עולה לי חבילת הסלולר וכיצד אוכל לחסוך באמצעות השוואת מחירים?

השוואת חבילות סלולר תספק לכם מבט על מצב המחירים בשוק. למעשה, מחיר בסיס לחבילה כיום יהיה באזור ה30-40 שקלים לחודש כולל מע”מ. המחירים הללו יכלול שיחות והודעות ללא הגבלה אבל נפח גלישה קטן יחסית. אם תרצו נפח גלישה גדול יותר תוכלו לשדרג את החבילה בהתאם. כך או כך תוכלו לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם בקלות וביעילות היום באתר אינטרנט אחד. שם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מבצעי חבילות סלולר של סלקום  ומגוון חברות נוספות הקיימות בשוק. כמו כן תוכלו לבחון חבילות שונות עם נפח גלישה שונה ותנאים שונים.

מה קורה אם אני מהדור הישן?

הדור הישן לרוב צריך רק שיחות ומסתובב עם טלפונים ישנים. הוא כמעט ולא מתכתב בהודעות (אולי בכלל לא) ובוודאי שאינו צריך אינטרנט, אפליקציות או מכשיר מתקדם. במקרה כזה תצטרכו את אחת מחבילות הבסיס שתספק לכם שיחות והודעות ללא הגבלה עם נפח גלישה נמוך או ללא גישה לאינטרנט בכלל. המחירים ינועו מ30 שח לחודש ועד 80 שח בחודש לחבילה כזו בדרך כלל, תלוי בסוג החבילה שלכם, בחברה אותה אתם שוכרים ועוד.

מאמרים נוספים:
29 דצמבר 2019
שדרוגי האינטרנט והטלוויזיה שיעשו לכם את החורף
משהו בעונת החורף גורם לאנשים להעדיף את השהייה בבית על...
קרא עוד >
7 דצמבר 2016
השוואת מחירים טלוויזיה
קשה לתאר את חיינו ללא טלוויזיה. יש המותחים ביקורת על...
קרא עוד >
31 ינואר 2018
השוואת בין מחירי הסלולר
אנו מוקפים במבצעים לחבילות בכל עת, אבל האם אנו יודעים...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook