השוואת חבילות סלולר זולות

מי מאתנו אינו מעוניין למצוא את חבילת הסלולר הזולה ביותר. ברשת תוכלו למצוא באתרי השוואת מחירים מבצעים של חבילות סלולר זולות, אשר יוכלו לחסוך לכם המון. לדוגמא: פלאפון משפחה G80 כאשר המבצע החל מהחגים ומציע שיחות ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה גלישה של 80 גיגה החל מ-29.9 ₪  במבצע של פלאפון קלאסיק בעלות של 34.9 ₪ לחודש תמצאו חבילת שיחות ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה וגלישה של 100 גיגה. מבצעים אלה, מיועדים למצטרפים חדשים בלבד.

כל חבילות הסלולר המשתלמות בישראל השוואת חבילות סלולר זולות

 

מה מציעות שאר חברות הסלולרי?

תוכלו למצוא גלישה של 70 גיגה של חברת פרטנר תקשורת במחיר של 69.9 ₪ לחודש כאשר המבצע כולל שיחות ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה גלישה של 70 גיגה. גם גולן טלקום מציע 60 גיגה גלישה , שיחות ללא הגבלה SMS ללא הגבלה במחיר מצחיק של 37 ₪ לחודש. פרטנר תקשורת מציע חבילה של 100 גיגה במחיר של 79.9 ₪ לחודש, כאשר השיחות ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה. סלקום מציעה 30 גיגה גלישה, שיחות ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה במחיר מנצח של 39 ₪ לחודש. בגלל התחרות בין חברות הסלולארי תוכלו למצוא חבילות סלולר זולות שתוכלנה לחסוך לכם באופן משמעותי בכל חודש ובכל שנה.

 חיפוש מבצע של חבילות סלולר משתלמות מעולם לא היה קל ומשתלם יותר- משתלם לי..

בגלל התחרות הרבה וחברות סלולר חדשות שקמו בישראל, התחרות היא לטובתכם והשוק מציע המון חבילות סלולר זולות שאפילו קשה לבחור מתוך המגוון הרב. זו הסיבה שהמחירים צונחים ולכן, על מנת להיות מעורה בנושא ולמצוא את חבילת הסלולר המשתלמת ביותר עבורכם, אתר משתלם לי מאגד עבורכם ומעדכן באופן שוטף, את כל המבצעים המשתלמים ביותר בתחום התקשורת, אם בסלולר, באינטרנט ובטלוויזיה בכבלים. המבצעים כוללים גם חבילות טריפל. האתר מתריע לפני גמר המבצע, כך שתוכלו כבר למצוא באמצעות נציג שלנו, מבצע משתלם נוסף,  ולמעשה,אנו נגרום לכם להיות עם האצבע על הדופק ולהמשיך לחסוך כסף רב. החיסכון באמצעות האתר הוא כולו שלכם והשירות שאנו נותנים לכם הוא חינם!

מאמרים נוספים:
22 דצמבר 2019
מה סיבת הנהירה לנטפליקס וכיצד זה משנה את שוק ה TV ?
עד לא מזמן, כמעט כל שידורי הטלוויזיה המסחרית, היו משודרות...
קרא עוד >
19 נובמבר 2018
סלקום טי וי
היום כבר קיים שירות טלוויזיה חדש בישראל סלקום טי וי...
קרא עוד >
31 ינואר 2018
השוואת בין מחירי הסלולר
אנו מוקפים במבצעים לחבילות בכל עת, אבל האם אנו יודעים...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020