השוואת בין מחירי הסלולר

אנו מוקפים במבצעים לחבילות בכל עת, אבל האם אנו יודעים מה מתאים לנו באמת? בזכות אתר משתלם לי נוכל לבצע השוואת מחירים סלולר ולבצע את הבחירה הנכונה ביותר. האתר כולל חלוקה מסודרת ומפורטת וקטגוריות כמו סלולר, אינטרנט או טלוויזיה לפי החברות המציעות את השירות. נוסף על כך, קיימת אפשרות לפנות לנציג כדי לקבל מידע באמצעות טופס פנייה הכולל שדות כמו שם מלא ומספר טלפון.

להשוואת מחירי הסלולר לחצו כאן

השוואת מחירים סלולר – למצוא מה מתאים לכם באמת

לעתים, גם כשאנו יושבים בביתנו, שבעים לאחר ארוחת הערב, וגולשים באינטרנט כדי לבחור את חבילת הסלולר המשתלמת ביותר, איננו מצליחים לבחור את החבילה המתאימה לנו ביותר. באמצעות כמה טיפים שימושיים, אפשר להגיע לבחירה טובה בהרבה:

  • החבילה הזולה ביותר היא לא בהכרח המשתלמת ביותר – ישנם גולשים אשר בוחנים את החבילות לפי המחיר שלהן, מבלי לבחון את המפרט. כך קורה שבוחרים בחבילה שאינה מכסה שירותים כמו שיחות לחו”ל או גלישה מוגדלת באינטרנט, וכך יוצא שהגולשים משלמים יותר.
  • בחנו מה אתם צריכים באמת – לקוחות שמחים לקבל מגוון רחב של שירותים במחיר כולל אחד. אבל האם זה משתלם באמת? לפני שאתם בוחרים חבילה מורחבת שקורצת לכם במיוחד, ודאו שאתם באמת זקוקים לכל השירותים שהיא מציעה. כמה פעמים בשנה אתם מבצעים שיחות לחו”ל? האם אתם באמת צריכים 20חבילה של ג’יגה בייט כדי לגלוש בסלולר?
  • לעקוב אחר מבצעים – גם אם בחרתם בחבילה שנראית לכם משתלמת במיוחד, ייתכן שהיא תהיה משתלמת אף יותר בעוד חודש-חודשיים. אתר האינטרנט מתעדכן במהירות, ולכן ניתן לעקוב אחר מבצעים לוהטים כדי לחסוך בכסף.

היזהרו מתשלומים כפולים

אתר אינטרנט שבו ניתן לבצע השוואת מחירים סלולר גורם לפעמים לגולשים לשנות את המסלול שלהם ולעבור לחברה אחרת. אך לא אחת קורה שלקוחות משלמים מחיר כפול על חבילות, מכיוון שהם עברו לחברת סלולר חדשה מבלי לוותר על שירותיה של החברה הקודמת. משום כך, כאשר אתם עוברים לחברה אחרת, עליכם לוודא כי לא נשארו לכם חובות בחברה הישנה שלכם. התעקשו על קבלת אישור לגבי הניתוק ועקבו אחרי התנועות בחשבון הבנק שלכם.

 השוואת בין מחירי הסלולר

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 25 מרץ 2019
+
חבילות פלאפון – איך מצטרפים
חברת פלאפון הינה החלוצה בתחום חברות הסלולרי. היא הגיע לכאן...
פורסם ב: יום ראשון, 19 מרץ 2017
+
סלקום שירות לקוחות
  מוקדי שירות - סלקום   שירות לקוחות סלקום  123* 1800-052-052  מידע על סלקום חו"ל: 001*    לחיוג...
פורסם ב: יום שלישי, 6 דצמבר 2016
+
חברות סלולר
מדינת ישראל היא בין המדינות המובילות בעולם בהחזקת מכשירים סלולריים...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 24-01-20