השוואת בין מחירי הסלולר

אנו מוקפים במבצעים לחבילות בכל עת, אבל האם אנו יודעים מה מתאים לנו באמת? בזכות אתר משתלם לי נוכל לבצע השוואת מחירים סלולר ולבצע את הבחירה הנכונה ביותר. האתר כולל חלוקה מסודרת ומפורטת וקטגוריות כמו סלולר, אינטרנט או טלוויזיה לפי החברות המציעות את השירות. נוסף על כך, קיימת אפשרות לפנות לנציג כדי לקבל מידע באמצעות טופס פנייה הכולל שדות כמו שם מלא ומספר טלפון.

להשוואת מחירי הסלולר לחצו כאן השוואת בין מחירי הסלולר

השוואת מחירים סלולר – למצוא מה מתאים לכם באמת

לעתים, גם כשאנו יושבים בביתנו, שבעים לאחר ארוחת הערב, וגולשים באינטרנט כדי לבחור את חבילת הסלולר המשתלמת ביותר, איננו מצליחים לבחור את החבילה המתאימה לנו ביותר. באמצעות כמה טיפים שימושיים, אפשר להגיע לבחירה טובה בהרבה:

  • החבילה הזולה ביותר היא לא בהכרח המשתלמת ביותר – ישנם גולשים אשר בוחנים את החבילות לפי המחיר שלהן, מבלי לבחון את המפרט. כך קורה שבוחרים בחבילה שאינה מכסה שירותים כמו שיחות לחו”ל או גלישה מוגדלת באינטרנט, וכך יוצא שהגולשים משלמים יותר.
  • בחנו מה אתם צריכים באמת – לקוחות שמחים לקבל מגוון רחב של שירותים במחיר כולל אחד. אבל האם זה משתלם באמת? לפני שאתם בוחרים חבילה מורחבת שקורצת לכם במיוחד, ודאו שאתם באמת זקוקים לכל השירותים שהיא מציעה. כמה פעמים בשנה אתם מבצעים שיחות לחו”ל? האם אתם באמת צריכים 20חבילה של ג’יגה בייט כדי לגלוש בסלולר?
  • לעקוב אחר מבצעים – גם אם בחרתם בחבילה שנראית לכם משתלמת במיוחד, ייתכן שהיא תהיה משתלמת אף יותר בעוד חודש-חודשיים. אתר האינטרנט מתעדכן במהירות, ולכן ניתן לעקוב אחר מבצעים לוהטים כדי לחסוך בכסף.

היזהרו מתשלומים כפולים

אתר אינטרנט שבו ניתן לבצע השוואת מחירים סלולר גורם לפעמים לגולשים לשנות את המסלול שלהם ולעבור לחברה אחרת. אך לא אחת קורה שלקוחות משלמים מחיר כפול על חבילות, מכיוון שהם עברו לחברת סלולר חדשה מבלי לוותר על שירותיה של החברה הקודמת. משום כך, כאשר אתם עוברים לחברה אחרת, עליכם לוודא כי לא נשארו לכם חובות בחברה הישנה שלכם. התעקשו על קבלת אישור לגבי הניתוק ועקבו אחרי התנועות בחשבון הבנק שלכם.

 השוואת בין מחירי הסלולר

מאמר זה נכתב על-ידי: מערכת משתלם לי
מאמרים נוספים:
19 נובמבר 2018
אינטרנט הכי משתלם
ההנחה הרווחת בקרב חברות האינטרנט המספקות תשתיות כגון בזק והוט,...
קרא עוד >
7 דצמבר 2017
שירות תזכורת
הרפורמות  האחרונות בתחום התקשורת, גרמו לכך שכל חברות הסלולארי, יצאו...
קרא עוד >
1 נובמבר 2017
ניוד לפלאפון
תהליך ניוד לפלאפון על פי חוק ההתניידות החדש, ניוד לפלאפון או...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020