הוט נט – כל המבצעים האטרקטיביים

חברת הוט נט, הינה חברת תקשורת מקבוצת הוט והיות והרגולציה בישראל הינה לעודד תחרות בין חברות התקשורת השונות, אינה מתירה לחברה זו או אחרת להיות גם ספק התשתית של האינטרנט וגם ספק האינטרנט עצמו. זו הסיבה כי גם חברת בזק וגם הוט, פתחו חברות בת שתספקנה את האינטרנט. בבזק למשל מוכרים ספק אינטרנט דרך בזק בינלאומי ואילו בחברת הוט, הקימו את הוט נט למכירת המוצר כגון ספק האינטרנט. היום, לקוחות HOT MOBILE פרטיים שמנויים בתוכנית “ללא הגבלה” מוזמנים ליהנות מהטבה בשירותי האינטרנט הביתי של הוט נט במהירות של עד 100 MB.

אילו מבצעים אטרקטיביים מציעה לנו הוט נט?

המצטרפים אל הוט נט ייהנו מחבילת גלישה של עד 100 MB במחיר של 20 ₪ לחודש וכן, יקבלו חבילה סלולארית במחיר של 10 ₪ לחודש למשך שנה ולאחר מכן, יעלה המחיר ל-69.9 ₪ . תוכנית זו, כוללת שיחות SMS וגלישה ללא הגבלה, שיחות לחו”ל ללא הגבלה ל-31 יעדים, גלישה ללא הגבלה בנפח של 4 ג’יגה וכן כרטיס SIM  בהשאלה. ניתן למצוא מבצעים נוספים כמו ספק+ תשתית במהירות הורדה של 100MB במחיר של 79 ₪ לחודש וכן, חבילה של ספק בלבד במהירות הורדה של 100 MB במחיר של 20 ₪  בלבד לחודש. המחירים ואיכות הגלישה וכן מחיר הסלולארי והמבצעים, הם אלה שגרמו לצרכנים רבים להצטרף למבצעי הוט נט  וליהנות מחיסכון של מאות שקלים ואף יותר בשנה.

למצוא את המבצע החם של הוטנט – משתלם לי

קשה לחברות תקשורת אחרות להתחרות מול המחירים הזולים של הוט נט. היום הצרכנים הישראלים הם חכמים יותר ולכן, הם מחפשים באתרי השוואות מחירים . אחד מהאתרים הבולטים למציאת חבילה אולטימטיבית הוא משתלם לי, אשר הוקם עבורכם שתוכלו לחסוך זמן והרבה כסף, כאשר אתם מודעים יותר לחבילות המשתלמות ביותר בתחום התקשורת. תוכלו להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה. תוכלו בנוסף לקבל תזכורת לגבי מבצעים שאתם מתעניינים בהם אם חדשים או כאלה שעומדים להסתיים, כך שתמיד תצאו מורווחים באמצעות אתר משתלם לי.

הוט נט - כל המבצעים האטרקטיביים

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום ראשון, 25 אוגוסט 2019
+
פרטנר TV חוות דעת וביקורת
מאז ששוק הטלוויזיה, הפסיק להיות תלוי בלוויין או בכבלים, נפתח...
פורסם ב: יום רביעי, 28 מרץ 2018
+
השוואת חבילות תקשורת 
על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה משפחה בישראל, מוציאה כ- 20%...
פורסם ב: יום שלישי, 16 ינואר 2018
+
הצטרפות לפרטנר
הצטרפות לפרטנר באתר משתלם לי עם הצטרפותן של חברות חדשות אל...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19