אינטרנט 100 מגה

אם אתם זקוקים לחבילת אינטרנט 100 מגה, כדאי כי תתעניינו בחבילות ובמחירים האטרקטיביים שהחברות השונות מציעות לציבור הצרכנים. השוק היום מלא בספקי אינטרנט, כאשר כל אחד מציע בכל פעם חבילת אינטרנט משתלמת יותר מהשנייה. תוכלו לברר באתרי השוואות מחירים ולמצוא את החבילה המשתלמת לטווח הארוך  ביותר. מקימי אתרי השוואות מחירים, דוגלים בשקיפות שיכול לבחור בעסקה המשתלמת ביותר בתחום האינטרנט, הסלולארי וחבילות הטלוויזיה בכבלים.

לצפייה בכל חבילות האינטרנט הביתי לחצו כאן

מצאו חבילות אינטרנט המכילות ספק ותשתית

מומלץ למצוא חבילות אטרקטיביות המכילות ספק ותשתית למי שמעוניין בחבילה של אינטרנט 100 מגה. למשל פרטנר, מציעה חבילה משולבת של ספק ותשתית על גבי ADSL של בזק או בתשתית של HOT. המחיר לחודש, הנו 95 ש”ח .המחיר הינו קבוע לשנה ולאחר שנה, יעלה המחיר ל-115 ₪ לחודש. עלות ההתקנה של תשתית בזק ללקוחות  הינה 88 בזק וללקוחות הקיימים ללא עלות. מודם נתב של חברת HOT, יהיה בעלות של 10 ₪ לחודש, תיבת דוא”ל בנפח של 1 ג’יגה ותמיכה טכנית.  גם 012 סמייל, מאפשרת חבילת אינטרנט של 100 מגה ספק ותשתית אינטרנט, ראוטר במחיר 49.9 ₪ לחודש ודמי התקנה על סך 99 ₪. המבצע מיועד למצטרפים חדשים בלבד והמחיר , 89 ₪ לחודש למשך שנה.

האתר שמאפשר לכם מבצעים אטרקטיביים – משתלם לי

תוכלו להיכנס לאתר השוואות מחירים  משתלם לי, אשר מציע מבצעים עדכניים כל העת, כאשר תוכלו לקבל את כל המידע על מבצעים בנושאים כגון: אינטרנט, סלולארי, טלוויזיה בכבלים. האתר מציע שירות חינמי לצרכנים ומקפיד על שקיפות במבצעים, מה שיחסוך לכם המון כסף בשנה. אחד המבצעים האטרקטיביים החודש, הינו מבצע אינטרנט של הוט נט ותשתית למי שמעוניין במהירות אינטרנט 100 מגה, בכולל ספק ותשתית . הראוטר יינתן חינם ודמי התקנה סה”כ בילות של 29 ₪. ההצעה הינה ללקוחות חדשים בלבד, כאשר המחיר של חבילת אינטרנט זו לחודש, הינו 79 ₪  למשך שנה. אנו באתר, ניידע אתכם כאשר החבילה תסתיים, מה שיאפשר לכם למצוא באתר שלנו, עוד מבצע משתלם שיול לעניין אתכם הן מבחינת המחיר והנתונים.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
בזק חבילות
בזק, הינה חברת התקשורת הוותיקה בתקשורת הישראלית. החברה מציעה שירותי...
פורסם ב: יום ראשון, 17 פברואר 2019
+
הוט מבצעים ללקוחות חדשים
חברות רבות אשר מתעסקות בעולם התקשורת, דוגמת הוט מבצעים, מציעות...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
חבילות טריפל
עולם התקשורת לא מפסיק להפתיע אותנו עם מוצרים וקומבינציות חדשות,...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 25-08-19