אינטרנט של בזק

בזק, הינה החברה הישראלית לתקשורת, אשר מספקת שירותי אינטרנט וטלפון. החברה הוקמה ב-1980 של המאה הקודמת והיא חברה ממשלתית האחראית על שירותי התקשורת בישראל. במאי של שנת 2005, הופרטה  החברה והיא בשליטתו של איש העסקים אלון אלוביץ’. בזק מציעה מבצעים של הכול כלול כאשר בחבילה ישנה תשתית אינטרנט של בזק, ספק ושירותים מתקדמים. התשלום נעשה מול חברת בזק בלבד, מבלי הצורך לפצל את החבילה לשניים.

חבילות האינטרנט של בזק

המבצעים המשתלמים של אינטרנט בזק

למי שמעוניין במבצעי אינטרנט של בזק תוכלו לרכוש חבילת סופר שלWIFI  40\100  . המחיר לחודש לחבילה זו הינו 134 ₪ לחודש כשאר המחיר כולל תשתית וספק, BESPOT + נתב. גם בזק בינלאומי יוצאת במבצע של אינטרנט כאשר ספק ותשתית 100 מגה והטבת הצטרפות ספק ותשתית ואינטרנט של 100 מגה. ההתקנה היא חינם והראוטר במחיר של 9.9 ₪ לחודש. קיים מבצע נוסף של בזק בינלאומי במהירות אינטרנט של  40 מגה+ספק ותשתית וראוטר במחיר של 10 ₪ לחודש, כאשר דמי התקנה, הינם בעלות של 49 ₪ במחיר של 109 ₪ לחודש. יש לציין כי התמיכה הטכנית של בזק זמינ 24 שעות ביצצה-7 ימים בשבוע.

ניתן למצוא שירותים מתקדמים של BSPOT, כאשר זהו הפתרון היעיל לחיבור של כמה מכשירים נתב BE והגנה מפני BCYBER. ללקוחות חדשים, קיימת אפשרות

שירותים מתקדמים כגון: Bspot – פיתרון לחיבור מספר מכשירים, נתב Be והגנת Bcyber
בזק הצטרפות: ללקוחות חדשים חבילות משולבות ספק ותשתית עם אפשרות לרכישת נתב רגיל או השכרת נתב BE מתקדם

האתר שיעשה לכם סדר למטרת בחירת חבילת אינטרנט של בזק

בגלל שפע המבצעים וההצעות השונות של אינטרנט של בזק, אתר משתלם לי , יגרום לכם לסדר בבלגן. האתר מציע את המבצעים העדכניים והמשתלמים ביותר, מבלי לחפש ברשתות במשך שעות. תוכלו לבחור מתוך המבצעים של האינטרנט שיתאימו לכם מבחינת הנתונים ונציג מאיתנו יחזור אליכם בהקדם. כמו כן,אתר  משתלם לי, מתריע, כאשר המבצע עומד להיגמר, מה שיאפשר לכם להחליף למבצע משתלם אחר של אינטרנט, טלפון סלולארי,  טלוויזיה בכבלים וחבילות טריפל. האתר שלנו חוסך לכם בהוצאות החודשיות על תקשורת, כשאר בשנה, תוכלו לחסוך מאות שקלים.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 4 פברואר 2019
+
פרטנר ערוצים
פרטנר ערוצים - ליהנות ממחירים מיוחדים חברות שונות פתחו ערוצי טלוויזיה...
פורסם ב: יום רביעי, 27 פברואר 2019
+
איך מבדילים בתקלות בין תשתית אינטרנט לספק?
תשתית אינטרנט היא השרתים והחומרה המתוחזקת בנקודות מסוימות ברחבי הארץ,...
פורסם ב: יום שלישי, 6 מרץ 2018
+
אינטרנט ביתי
כל אחד רוצה ליהנות אינטרנט ביתי איכותי ומהיר, אשר עובד...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 23-11-19