אינטרנט רימון

רבים מעדיפים להתחבר אל אינטרנט רימון, היות וישנן רמות סינון שונות וכן ישנם כמה אתרים בעייתיים. קיימת רשימה לבנה שניתנת לעדכון אישי של כל לקוח וכן, קיים סינון נוסף של תוצאות במנועי החיפוש וסינון באתרים מאובטחים, ע”י תיעול התעבורה המאובטחת דרך שרתי האינטרנט של רימון. ניתן יהיה לדווח על תקלות ובעיות בסינון התוכן, באמצעות דך מיוחד בדף הבית בכפתור “צור קשר” לאחר הבדיקה, התיקון ייושם כבור כל המשתמשים ברשת זו.

 

לצפייה בכל מבצעי חבילות האינטרנט

החבילות המשולבות של אינטרנט רימון

חברת אינטרנט רימון, מציעה חבילות משולבות שכוללות ספק אינטרנט ותשתית. התשלום וכל התנהלות של הלקוחות נעשית מול חברת האינטרנט. לאנשים עם ילדים צעירים, הורים אלה יכולים להיות שקטים שילדיהם אינם נחשפים לתוכן בלתי הולם. חברת האינטרנט רימון, מתאימה לגולשים פתרונות ברמת הווידיאו, הטקסט והתמונה עם מגוון של מוצרים משלימים להגנה ברשת וברשת החברתית ומסלולים שמותאמים לכל גולש על פי צרכיו.

מבצעי חבילות האינטרנט

תוכלו לרכוש חבילות אינטרנט כמו חבילה בת 15 מגה עם תשתית אינטרנט במחיר של 114 שקלים לחודש או חבילה מורחבת במחיר של 124 שקלים לחודש. תוכלו לרכוש חבילת אינטרנט רימון במהירות של 40 מגה או חבילה מורחבת במחיר של 134 ₪ לחודש. חבילה נוספת שמציעה רימון היא 100 מגה במחיר של 129 שקלים לחודש או חבילה מורחבת במחיר של 139 שקלים לחודש.  בגלל הדרישה של לקוחות אינטרנט לגלישה חכמה ובטוחה, אינטרנט רימון יצא במבצעים אטרקטיביים שגם אתם תוכלו ליהנות מהם.

הצטרפו למבצע האינטרנט של רימון לפני כולם – משתלם לי

על מנת שתהיו מעודכנים במבצעים אטרקטיביים, כדאי כי תיכנסו לאתר משתלם לי, אשר חוסך לכם בהוצאות החודשיות בחבילות התקשורת של כל החברות. לאתר יש עדכון שוטף של המבצעים שיוכלו לעניין אתכם במיוחד. בחרו את המבצע שנראה לכם כמשתלם ביותר השאירו הודעה ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם. אנו מאפשרים ללקוחות האתר להתעדכן בסיום כל מבצע באמצעות שירות התראות, במידה ואתם מעוניינים להמשיך את מחיר המבצע. הצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו כאשר הם הבינו כי באמצעותנו הם חוסכים גם זמן וגם כסף.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
בדיקת מהירות גלישה
אם הרגשתם שהאינטרנט שלכם איטי, או שאולי אתם מעוניינים לדעת...
פורסם ב: יום רביעי, 25 ספטמבר 2019
+
סלקום נטפליקס
חברת התקשורת סלקום, הודיעה על שיתוף פעולה חדש, אשר בו...
פורסם ב: יום ראשון, 24 ספטמבר 2017
+
המלצות – כתבה מאתר NRG
קבלו כתבה נוספת מאתר NRG שממליץ על חיסכון באמצעות אתר -...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 18-01-20