אינטרנט ספק ותשתית מבצע

שירות האינטרנט שאתם מנויים אליו כולל שני מרכיבים אשר בלעדיהם לא תתקיים גלישה. המרכיבים אשר עליהם מדובר הם ספק ותשתית. אינטרנט ספק ותשתית הינו נושא אשר כדאי לתת עליו את הדעת כאשר אנו רוצים לרכוש חבילת אינטרנט חדשה. משתלם לי מאפשרים לכם להבין מה מציעה כל רשת סלולרית ומציגה לכם את כל המחירים העדכניים נכון לאותו רגע. ישנו הבדל בין שני המרכיבים, התשתית היא הגורם הפיזי אשר מוליך את המידע דרך הפס הרחב, ואילו הספק בסך הכול מספק לכם את האפשרות להשתמש בתשתית.

לצפייה בכל חבילות האינטרנט לחצו כאן

אינטרנט ספק ותשתית – ההבדלים

כשאתם רוצים לפתוח אתר אינטרנט אשר נמצא בנקודה מרוחקת, על המידע לעבור באמצעות תשתית מסוימת. את המידע מעבירים דרך סיבים אופטיים שנמצאים מתחת לפני האדמה. את הסיבים הללו מתחזקים ספקי התשתית. בארץ ישנם שני ספקי תשתית – בזק והוט. שתי החברות הללו נאבקות על כל לקוח ויעשו הרבה על מנת שתעברו אליהן.

התחרות על התשתית היא בעיצומה והזוכים העיקריים הם כמובן הלקוחות אשר זוכים לתנאים טובים יותר שרק הולכים ומשתפרים. ספק האינטרנט בסך הכול מאפשר לכם להשתמש בתשתית. אין זה משנה אם מדובר בהוט או בבזק אתם יכולים להיות לקוחות של כול ספק אשר יחבור אליהם וישתמש בתשתית שלהם. מהירות הגלישה תלויה ברוחב הפס בעיקר. ספק התשתית וספק האינטרנט תלויים האחד בשני ואין להם אפשרות לפעול לבד. כל אחד מהם לחוד לא ממש יעזור לנו.

איך מודדים רוחב פס

רוחב הפס הוא אחד הגורמים אשר הגדרתו יכולה להיות מאוד מבלבלת עבור בוני אתרים מתחילים וגולשים באופן כללי אשר מקימים את האתר הראשון שלהם. אנלוגיית רוחב הפס שאולי הכי קלה להבין הינה ההשוואה של מים שזורמים בצינור. יש מקום לכמות מסוימת של מים בצינור בכל זמן נתון. אם אתם זקוקים לעוד מים, אתם תאלצו להשיג צינור גדול יותר. ככל שמדובר בגלישה, המידע מקביל למים, ורוחב הפס הוא כמובן הצינור. כדאי לברר תמיד את כל התנאים אשר מציע ספק האינטרנט ועל פי תנאים אלו להחליט מה מתאים לכם.

אינטרנט ספק ותשתית מבצע באתר משתלם לי

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 28 מרץ 2018
+
השוואת חבילות תקשורת 
על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה משפחה בישראל, מוציאה כ- 20%...
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
הצטרפות ל- 012
012 מובייל הוא המותג הסלולרי הזול ביותר מבית אורנג' שמספק...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת מחירי אינטרנט מהיר
רשת האינטרנט כפי שאנו מכירים אותה כיום נמצאת אתנו כעשרים...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 23-03-19