אינטרנט מהיר השוואת מחירים

מאת: מערכת משתלם לי | 03.06.2019

רבים מעוניינים ליהנות משירותי אינטרנט, אך יש לדעת, כי יש להתחבר לשני נותני שירותים: ספק ותשתית אינטרנט. בגלל הרפורמה החדשה של השוק הסיטונאי, ניתן להתחבר לאינטרנט באמצעות  חברה אחת בלבד, כך שניתן יהיה לקבל חשבונית אחת ולא לפצל את החשבוניות עבור תשתית וספק. כדאי להתעניין לגבי אינטרנט מהיר השוואת מחירים לקבלת שירות של אינטרנט מהיר. האינטרנט המהיר ביותר הוא של 100 מגה ו-200 מגה. בגלל התחרות הרבה בין חברות האינטרנט השונות, תוכלו באמצעות הרשת, להשוות מחירים ולבחור את המחיר והגלישה המשתלמים ביותר עבורכם, מה שיחסוך לכם בהוצאות השנתיות.

להשוואת מחירים אינטרנט ביתי אינטרנט מהיר השוואת מחירים

לדוגמא, חברת אקספון מציעה אינטרנט במהירות של 100 מגה ספק ותשתית אינטרנט במחיר חודשי של 69 ₪  והמחיר יהי לשנה הראשונה, כאשר הראוטר יהיה בעלות נוספת של 9.90 ₪ לכל חודש. גם חברת הוט נט של הוט, מציעה 200 מגה אינטרנט ספק+תשתית במחיר של 79 ₪ לחודש, כאשר המחיר עבור השנה הראשונה כולל ראוטר בהשאלה ודמי ההתקנה יהיו על סך של 29.90 ₪

מבצעי אינטרנט מהיר במחיר מוזל

באתרי אינטרנט מהיר השוואת מחירים, תוכלו לראות הצעות נוספות כגון ITC והוט אינטרנט 100 מגה כאשר הספק הינה חברת ITC והתשתית של הוט במחיר של 89 ₪ לחודש והמבצע תקף עבור משתמשים חדשים בלבד לתקופה של שנה. המחיר כולל מודם ודמי ההתקנה יהיו ע”ס של 29.90 ש”ח גם בזק וסלקום יצאו במבצע של אינטרנט מהיר במהירות של 100 מגה, כאשר הספק הוא סלקום ותשתית בזק כאשר החשבונית היא אחת ומבצע זה, תקף עבור לקוחות חדשים בתשתית בזק. המחיר לחבילה זו, הינו 90 ₪, כאשר 3 החודשים הראשונים יהיו בעלות של 80 ₪ ומהחודש ה-4 עד לחודש ה-12 המחיר יעלה ל-90 ₪ . ראוטר רגיל יהיה בעלות של 10 ₪ ל-36 חודשים וברכישה של ראוטר מתקדם של BE העלות הינה 19.90 ₪  לחודש בהשאלה וללא דמי התקנה.

השוואת מחירים אינטרנט מהיר באתר יעיל אחד

ישנם אתרים רבים המציעים אינטרנט 500 מגה הנחשב למהיר בארץ, אך אנו הקמנו את אתר משתלם לי ריכזנו עבורכם את כל המבצעים, אשר מתעדכנים בכל פעם מחדש. נוכל לשלוח לכם שירות התראות, כאשר המבצע שבו אתם רשומים אליו היום, מסתיים ואז תוכלו לבחור מהאתר שלנו את המבצע שישתלם לכם ביותר ויגרום לכם לחיסכון שנתי בהוצאות תקשורת. השירות ניתן ללא תשלום  והחיסכון- כולו שלכם.

מאמרים נוספים:
11 יוני 2020
27 מרץ 2019
כל הסיבות לרכוש חבילת טריפל הוט
עם התפתחותו של האינטרנט יצאו חבילות הסלולר במגוון רחב של...
קרא עוד >
2 אפריל 2019
סלקום הצטרפות
סלקום הינה חברה וותיקה בארץ שמתעסקת בתחום התקשורת. חברה זו...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook