אינטרנט מהיר השוואת מחירים

רבים מעוניינים ליהנות משירותי אינטרנט, אך יש לדעת, כי יש להתחבר לשני נותני שירותים: ספק ותשתית אינטרנט. בגלל הרפורמה החדשה של השוק הסיטונאי, ניתן להתחבר לאינטרנט באמצעות  חברה אחת בלבד, כך שניתן יהיה לקבל חשבונית אחת ולא לפצל את החשבוניות עבור תשתית וספק. כדאי להתעניין לגבי אינטרנט מהיר השוואת מחירים לקבלת שירות של אינטרנט מהיר. האינטרנט המהיר ביותר הוא של 100 מגה ו-200 מגה. בגלל התחרות הרבה בין חברות האינטרנט השונות, תוכלו באמצעות הרשת, להשוות מחירים ולבחור את המחיר והגלישה המשתלמים ביותר עבורכם, מה שיחסוך לכם בהוצאות השנתיות.

להשוואת מחירים אינטרנט ביתי

לדוגמא, חברת אקספון מציעה אינטרנט במהירות של 100 מגה ספק ותשתית אינטרנט במחיר חודשי של 69 ₪  והמחיר יהי לשנה הראשונה, כאשר הראוטר יהיה בעלות נוספת של 9.90 ₪ לכל חודש. גם חברת הוט נט של הוט, מציעה 200 מגה אינטרנט ספק+תשתית במחיר של 79 ₪ לחודש, כאשר המחיר עבור השנה הראשונה כולל ראוטר בהשאלה ודמי ההתקנה יהיו על סך של 29.90 ₪

מבצעי אינטרנט מהיר במחיר מוזל

באתרי אינטרנט מהיר השוואת מחירים, תוכלו לראות הצעות נוספות כגון ITC והוט אינטרנט 100 מגה כאשר הספק הינה חברת ITC והתשתית של הוט במחיר של 89 ₪ לחודש והמבצע תקף עבור משתמשים חדשים בלבד לתקופה של שנה. המחיר כולל מודם ודמי ההתקנה יהיו ע”ס של 29.90 ש”ח גם בזק וסלקום יצאו במבצע של אינטרנט מהיר במהירות של 100 מגה, כאשר הספק הוא סלקום ותשתית בזק כאשר החשבונית היא אחת ומבצע זה, תקף עבור לקוחות חדשים בתשתית בזק. המחיר לחבילה זו, הינו 90 ₪, כאשר 3 החודשים הראשונים יהיו בעלות של 80 ₪ ומהחודש ה-4 עד לחודש ה-12 המחיר יעלה ל-90 ₪ . ראוטר רגיל יהיה בעלות של 10 ₪ ל-36 חודשים וברכישה של ראוטר מתקדם של BE העלות הינה 19.90 ₪  לחודש בהשאלה וללא דמי התקנה.

השוואת מחירים אינטרנט מהיר באתר יעיל אחד

ישנם אתרים רבים המציעים אינטרנט 500 מגה הנחשב למהיר בארץ, אך אנו הקמנו את אתר משתלם לי ריכזנו עבורכם את כל המבצעים, אשר מתעדכנים בכל פעם מחדש. נוכל לשלוח לכם שירות התראות, כאשר המבצע שבו אתם רשומים אליו היום, מסתיים ואז תוכלו לבחור מהאתר שלנו את המבצע שישתלם לכם ביותר ויגרום לכם לחיסכון שנתי בהוצאות תקשורת. השירות ניתן ללא תשלום  והחיסכון- כולו שלכם.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום ראשון, 5 מאי 2019
+
סלקום TV מחיר
חברת סלקום, הינה חברת תקשורת ישראלית אשר הוקמה כבר בשנת...
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
פלאפון מבצעים
אם המבצע בסלולרי שלכם כבר התיישן ואתם חושבי כי זה...
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
סלקום אינטרנט
סלקום החלה בפריסת תשתית האינטרנט אשר פועלת באמצעות סיבים אופטיים....

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 14-12-19