אינטרנט הכי זול

מאת: מערכת משתלם לי | 19.11.2018

הקיץ כבר מסתיים ואלה שעוברים דירה עכשיו מומלץ כי ידאגו לחבילת אינטרנט שתהיה זולה. לשמחתנו משרד התקשורת הוציא לשוק את רפורמת השוק הסיטונאי שהיא הפס הרחב. למרות זאת, חברות האינטרנט מתחרות ביניהן ולכן יש לוודא היכן קיים אינטרנט הכי זול. היום משרד התקשורת איחד בין נותני השירות, כך שהקבלה עוברת לתשתית אחת. גם חבילות חדשות של אינטרנט כמו חבילת אינטרנט של חברת HOT’ שכוללות גם ספק וגם תשתית והתשלום עבור 200 מגה בייט תכלול גם את תשתית האינטרנט, ראוטר חינם והתקנה חינם והטבות ללקוחות חדשים, במחיר של 79 שקלים לחודש. 

לצפייה בכל החבילות הכי זולות של אינטרנט בישראל

אינטרנט הכי זול

מבצעים נוספים של חבילת אינטרנט זולה

למשל נטוויז’ין יצאה בחבילות אינטרנט בשיתוף עם חברת סלקום, כאשר מדובר על 100 מגה ספק ותשתית בחשבונית אחת, תוספת לקו ביתי ללא הגבלה ודמי התקנה בסך של 40 ₪ בעלות של 89 שקלים לחודש. על מנת למצוא אינטרנט הכי זול, תוכלו להתעניין במבצעים שמתאימים ללקוחות חדשים, מה שיאפשר הטבות משתלמות יותר, לכם שמחפשים לחסוך בהוצאות השוטפות של משק הבית. גם אינטרנט 012  ניתן למצוא בגלישה של 100 מגה במחיר של 89 שקלים לחודש ולמצטרפים חדשים- ראוטר במחיר של 14.9 שקל לחודש והתקנה בסך של 99 שקל.

מי שמעוניין ב-30 מגה מהירות בגלישה, ניתן למצוא חבילה  של הוט נט עם ספק ותשתית במחיר של 69 שקלים לחודש כאשר הראוטר ניתן חינם וההתקנה אף היא ללא עלות. גם בזק יצאה במבצע של 100 מגה תשתית אינטרנט בלבד וללא ספק , כאשר המחיר לחודש הינו 87 שקלים ודמי התקנה יהיו בעלות של 49.90 שקלים.

מבצעי אינטרנט זולים זה משתלם לי

בכדי לחסוך את הטלפונים והחיפוש המתיש, חברת משתלם לי יכולה להציע לכם מבצעים אטרקטיביים במיוחד, כך שאם תחליטו כי זה הזמן למצוא אינטרנט הכי זול, תוכלו לקבל התראות שיהיו תקפות גם כאשר המבצע מסתיים, מה שיאפשר לכם לשמור על הוצאות נמוכות. האתר הוא למענכם וללא עלות מצדכם. אתר זה, חוסך לכם שני משאבים חשובים- זמן וכסף.

מאמרים נוספים:
1 נובמבר 2017
נטפליקס  – אין סוף סרטים ותכניות טלוויזיה במחיר משתלם
אז למי שאינו יודע, נטפליקס הינו שירות שמאפשר לנו לצפות...
קרא עוד >
19 נובמבר 2018
012 חבילות
חברת מובייל 012  מציעה חבילות סלולריות ללא הגבלה ומבצעים של...
קרא עוד >
7 דצמבר 2016
חברות סלולר השוואת מחירים
במצב דמיוני בו נצטרך לקחת דבר אחד לאי בודד, כנראה...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook