אילו חבילות סלולר נפוצות ביותר היום?

עד מהפיכת הסלולר שהייתה לפני כמה שנים אנשים נהגו לשלם הרבה מאוד כסף כל חודש עבור חבילת דקות וSMSים וכשעוברים את החבילה מחויבים בתוספת תשלום עבור חריגה מהחבילה. לאחר מכן יצאו חבילות הunlimited  שמאפשרות שיחות וSMSים ללא הגבלה לצד נפח גלישה מסוים ממנו יכולים ליהנות הלקוחות כחלק מהחבילה. עם יציאת חבילות ה-UNLIMITED והכניסה של חברות תקשורת חדשות לתחום, החלה הוזלת מחירים משמעותית ששברה את השוק. באתר משתלם לי תוכלו למצוא מגוון הצעות אטרקטיביות של חבילות סלולר כאשר ההבדל ביניהן הוא נפח הגלישה, המחיר והחברה המספקת של השירות.

 

לצפייה בחבילות סלולר שיכולות לחסוך לכם כסף

 

כיום ישנה תחרות גדולה יותר בשוק הסלולר ובין החברות השונות תוכלו למצוא את הוט מובייל, פלאפון, סלקום ופרטנר. אם תבצעו השוואת מחירים תוכלו למצוא מבצעים טובים שיקנו לכם חבילות במחירים של 30-50 שקלים בחודש לשיחות והודעות ללא הגבלה, עם נפח גלישה סביר בהחלט. עם זאת, דעו כי חבילת סלולר בתקופות מסוימות ואצל חברות מסוימות יכולות להגיע אף עד 70-80 שח בחודש לאותה חבילה. לכן כאשר אתם סוגרים חבילת סלולר עבורכם כדאי לכם “לתפוס” מבצע טוב עם התחייבות לשנה-שנתיים קדימה. שימו לב כי מרבית החבילות המוצעות כיום שונות אחת מהשנייה אך ורק בנפח הגלישה (כיוון שהשיחות וההודעות הן ללא הגבלה) או בעלות שיחות לחו”ל. מכאן שהחבילה תלויה בתדירות הגלישה שלכם באינטרנט ומה אתם עושים בו.

מיהן חברות התקשורת המציעות חבילות סלולר משתלמות?

מבין ההצעות האטרקטיביות ביותר תוכלו למצוא מחירים של 30 עד 40 שקלים בחודש לחבילת unlimited עם נפח גלישה של 30G ומעלה. בין החברות המציעות את המחירים הללו נמנות סלקום, פלאפון, הוט מובייל, גולן טלקום, היי מובייל ו-012, כאשר פרטנר קצת אחריהם עם הצעת מחיר של 49.90 למצטרפים חדשים.

השוואת מחירי חבילות סלולר תעזור לכם לחסוך עשרות שקלים בחודש. במיוחד אם אתם משלמים את חבילות הסלולר של כל המשפחה או של כמה קווים יחדיו, הרי שהשוואת מחירים תהיה חובה עבורכם.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום ראשון, 17 מרץ 2019
+
היתרונות של השוואת מחירים סלולרי
כיום נוכחותן של שחקניות חדשות בשוק התקשורת והסלולר מאפשרת את...
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
חבילות אינטרנט ביתי
תקופת הקיץ, מלווה במעברי דירות ולכן, כדאי כי לפני הגיעכם...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת חבילות אינטרנט
קשה לדמיין משק בית שאינו מחובר לאינטרנט. גיל הצריכה ההתחלתי...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19