012 מובייל

חברת 012 מובייל, הינה המותג הגדול של חברת פרטנר. מובייל, מציעה חבילות סלולרי ללא הגבלה, מבצעים שונים למצטרפים, הטבות ועוד. המכשירים תומכים בדור רביעי ללא תוספת תשלום . ניתן למצוא 500 דקות שיחה ל-42 יעדים בכל העולם וכל זאת בתמורה ל-49.90 לחודש. ניתן למצוא מבצעים של שיחות ללא הגבלה, SMS ותשלום קבוע למשך שנתיים, מה שפותר אתכם בחיפוש והשוואות מול חברות סלולר אחרות ובזבוז זמן.

כאשר אתם רוכשים 2 קווים ומעלה, ההנחה תהיה של 5 ₪  לכל קו. כעת חברת מובייל 012, יצאה במסלול של שיחות ומסרונים ללא הגבלה + 3 ג'יגה ונפח הגלישה ישתנה בתמחור ויעדי השיחות. מצד אחד החברה ייקרה  את מחיר המבצע ללא הגבלה יחד עם 3 ג'יגה, ב-15 שקלים, אך מצד שני מבצע זה הוא המשתלם ביותר, היות והחברה הגדילה את יעדי השיחות לחו"ל במגביל.

לצפייה בכל החבילות של 012 מובייל לחץ כאן

אז מדוע זה משתלם יותר לבחור ב-012 מובייל מאשר בשאר חברות הסלולר?

מנויי סלולרי מתפתים להצעות אטרקטיביות לתקופה שהיא קצרה וקצובה, כאשר לאחריה, המחיר עולה עד למאות אחוזים ולכן "עליה וקוץ בה.." ההצעה שניתן לקבל היום מחברת 012 מובייל, מאפשרת להתנהל בוודאות מוחלטת, כאשר ההוצאה שלכם על שירות הסלולר תהיה קבועה, לא תשתנה ולכן, אף תהיה משתלמת במיוחד.  המסלול השני הקיים במבצע, הינו שיחות ומסרונים ללא הגבלה +2 ג'יגה נפח גלישה וכן, כולל שיחות ללא הגבלה לקנדה וארה"ב וזאת, במקום המבצע הנוסף של שיחות ללא הגבלה ב-42 יעדים בעולם.

משתלם לי עם 012 מובייל

הצרכנים הישראלים בשל יוקר המחיה הגבוה בישראל והתחרות הרבה בין חברות התקשורת השונות, כבר למדו להשוות מחירים ולמצוא את החבילה המשתלמת ביותר עבורם.אתר האינטרנט משתלם לי,  הינו אתר חינמי ואתם אלה שבוחרים בשירות אשר ברצונכם להוזיל. הפעולות הן פשוטות. יש לבחור את החבילה המשתלמת, להשאיר פניה לנציג והוא יחזור אליכם בהקדם. ניתן למצוא באתר שירות נוסף של תזכורת, כך שברגע שיסתיים המבצע, חברת משתלם לי תשאיר לכם תזכורת, כך שתמיד תועלו לחדש, להחליף ולהשוות לחבילה משתלמת יותר של ערוצי התקשורת השונים וכן מבצעים של 012 מובייל שישתלמו לכם ביותר.

 

 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
פרטנר TV
קבוצת פרטנר, הצטרפה לפני כמה ימים לשירותי הטלוויזיה בכבלים בישראל....
פורסם ב: יום שני, 20 מרץ 2017
+
גולן טלקום – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - גולן טלקום מוקד שירות הלקוחות:  חייגו 0058* ׁׁ(שיחת חינם...
פורסם ב: יום רביעי, 1 נובמבר 2017
+
חבילות הצטרפות ל YES
למי מכם שמתעניין לגבי חבילות הצטרפות ל YES מעתה, הצטרף...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 20-11-18