012 חבילות

חברת מובייל 012  מציעה חבילות סלולריות ללא הגבלה ומבצעים של 012 חבילות , הטבות ועוד. נפח גלישה של 30גיגה. ניתן לחייג באופן ישיר, למאות יעדים בעולם והחברה מציעה תעריפים מיוחדים ליעדים קבועים והטבת דקות שיחה. ניתן למצוא חבילות משפחתיות של 60 גיגה, דקות והודעות ללא הגבלה. המחיר הינו קבוע ל-3 שנים וכן, שימוש בדור רביעי במכשירים תומכים ללא כל תוספת תשלום.  יש לציין כי הודעות MMS לא כלולות במסלול. 

לצפייה בחבילות המשתלמות של 012

מחירים מפתיעים למנויים של 012

יש לציין כי המחירים שמציעה 012 חבילות הן בהחלט מפתיעים מי שמצרף שני מנויים ומעלה, המחיר לחודש יעמוד על 39.90 ₪ . לאחר תום שלוש השנים של המנוי, המחיר יעלה 10 שקלים יותר. חברת 012 מובייל, גרמה באמצעות מבצעים חמים אלה ומחירים שלא היו עוד בשוק הסלולארי, עשרות אלפי מנויים תוך זמן מאוד קצר. חברת 012 מובייל, יוצאת בסוף השנה עם 3 חבילות סלולארי חדשות ואטרקטיביות במיוחד ללקוחותיה החדשים והקיימים, כאשר התכנית הראשונה, מתאימה לכלל הלקוחות כאשר הגלישה היא 30 גיגה בייט גלישה ב-29.90 ₪ בלבד לשנתיים בעוד שחברות סלולר אחרות מציעות חבילות יקרות יותר ולשנה בלבד.

למשל חברת פרטנר, מציעה חבילה של 30 גיגה ב-60 שקלים לחודש בעוד 012 מובייל, מציעה חבילה של 100 גיגה, ב-30 שקלים שקל לחודש, כלומר- חצי מחיר. נתונים אלה, מראים כי אין טעם להצטרף לחברת סלולר אשר מציעה חבילה זולה אך קצרת מועד, אם לאחר שנה תיווכחו כי המחיר זינק ויש להתקשר ולהתמקח על המחיר מחדש. מומלץ להצטרף לחברות כגון  012 מובייל ולהצטרף לחבילת סלולר עם תקופת הגנה של שנתיים ויותר.

האתר שיחסוך לכם בעלויות

היום אנו מקבלים מידע יעיל ומבצעים צרכנות נבונה של כל מוצר או שירות , במיוחד לאחר הרפורמה במחירי הסלולארי בשוק. אם שמעתם על 012 חבילות מוזלות במיוחד, באתר משתלם לי, תמצאו את כל המבצעים העדכניים ביותר. אנו נפנה אליכם תוך זמן קצר, לאחר שתשאירו הודעה וכאשר תירשמו למבצע משתלם, אנו נדאג באמצעות שירות התראות , ליידע אתכם כאשר המבצע יסתיים.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
סלקום הצטרפות
בעבר היו רק כמה חברות אשר הציעו לנו שירותי אינטרנט....
פורסם ב: יום שני, 20 מרץ 2017
+
גולן טלקום – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - גולן טלקום מוקד שירות הלקוחות:  חייגו 0058* ׁׁ(שיחת חינם...
פורסם ב: יום שני, 2 יולי 2018
+
סלקום אינטרנט
סלקום החלה בפריסת תשתית האינטרנט אשר פועלת באמצעות סיבים אופטיים....

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 19-10-18