סלקום TV

לאחרונה, חברת הטלוויזיה בכבלים- סלקום TV, גייסה 100,000 לקוחות. החברה מאפשרת ספריות תוכן שונות וחבילות ערוצים הכוללת את ערוצי עידן בחיבור ישיר על בסיס האינטרנט. ניתן לקבל שני ממירים, וכל ממיר, מקליט תכניות שרצויות לכם. תוכלו למצוא ערוצים ידועים כגון: נשיונל גיאוגרפיק, ויוה +, ערוץ האוכל, ערוץ החיים הטובים, ספורט פלוס, סרטים וסדרות שונות. גם תוכן לילדים תוכלו למצוא בחבילה העשירה של סלקום בכבלים. מי משמעוניין גם חבילות טריפל יוכל למצוא במחיר משתלם, כך שיחסוך בהוצאות הסלולר, האינטרנט והכבלים גם יחד.

התקנה חינם בסלקום TV

באמצעות החבילות של סלקוםTV, תוכלו ליהנות ממגוון של ערוצים מעניינים, גם לכם וגם לילדים ומה שחשוב שההתקנה היא חינם. תקבלו שני ממירים וכמובן שאם תרצו עוד ממיר, יש לשלם עליו בנפרד מחיר סביר שעדיין יהיה זול בהשוואה לשאר חברות הכבלים.ללא ספק, החיבור לטלוויזיה בכבלים של סלקום, מוזיל באופן משמעותי את העלות החודשית של הטלוויזיה הרב ערוצית ומדובר על חיסכון של 1200 ₪ בשנה במיוחד אם מדובר על מבלול של טריפל, כך שהחיסכון יהיה בסכום שנתי של 1800 ₪. כאשר היום עם יוקר המחיה, אנו רואים בהוצאות החודשיות הרבות שניתן להוזילן, מדוע שלא נבחר את הטלוויזיה בכבלים שמשתלמת לנו, כאשר יש עוד שחקנים בשוק.

משתלם לי עם סלקום TV

אתר משתלם לי, נועד לסייע לכם הצרכנים, כאשר היום, ישנן כל כך הרבה אפשרויות של חברות סלולארי חדשות, חברות טלוויזיה בכבלים ואינטרנט, כך שתוכלו לבחור את החברה הכי משתלמת לכם, אם מבחינת התוכן, הערוצים וכמובן, המחיר החודשי שתשלמו. אם שמעתם על המחירים הזולים ביותר בארץ לחבילת כבלים אז כנראה ששמעתם על סלקום TV. מדובר על הבדל משמעותי של חברת כבלים שהיא בעצמה חברת תקשורת ידועה כבר שנים באתר משתלם לי, תוכלו לקבל את הפרטים הדרושים לכם, כאשר ישנה כבר טבלה של השוואת מחירים של כל חברות הטלוויזיה הכבלים. תוכלו לגלוש באתר משתלם לי, לבחור את החברה שנראית לכם המשתלמת ביותר ולהשאיר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

לכל החבילות של סלקום TV לחץ כאן 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
חבילות סלולר משתלמות
באתר משתלם לי תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות סלולר...
פורסם ב: יום שני, 17 יולי 2017
+
המלצות – כתבה מדור צרכנות אתר 0404
קבלו כתבה נוספת במדור צרכנות 0404 שממליץ על חיסכון באמצעות...
פורסם ב: יום שני, 20 מרץ 2017
+
גולן טלקום – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - גולן טלקום מוקד שירות הלקוחות:  חייגו 0058* ׁׁ(שיחת חינם...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 20-11-18