סלקום חבילות

אנו רואים, כי בשנים האחרונות, מרכיב של נפח גלישה הפך לחיוני בחבילות הסלולר. רבים מסתמכים יותר על הגלישה הסלולארית מחוץ לבית. ישנם כאלה שעושים שימוש בטלפון הנייד כנתב אלחוטי לחיבור למחשב, הטאבלט לאינטרנט. פעולה זו, צורכת הרבה נפח מחבילת הגלישה בנפח של 3 ג'יגה בייט. הבשורה הטובה היא שחלק מחברות הסלולארי מציעות הרחבת גלישה לנפח גדול יותר וזאת, בתוספת של כמה שקלים לחודש. רבים יעדיפו לעבור אל סלקום חבילות, כאשר ניתן יהיה למצוא חבילה משתלמת  של סלולר, טלוויזיה וקו טלפון.

למעשה סלקום, הינה אחת מחברות הסלולר  הראשונות והגדולות בארץ. החברה החלה את דרכה כחברת סלולר שמציעה מכשירים חכמים ומסלולי סלולר. בשנת 2011, רכשה סלקום את חברת נטוויזין ועם המיזוג של שי הברות נוספו שירותים ותחומים נוספים כמו: שירותי אינטרנט, טלפון ביתי, שיחות לחו"ל, מודם סלולארי ועוד.

לצפייה בחבילות המשתלמות של סלקום לחצו כאן

מבצעי חבילות הטריפל של סלקום

 חברת סלקום, מציעה סלקום חבילות משתלמות כמו חבילת הטריפל של סלקום הכוללת את סלקום טי וי, חבילת אינטרנט משולבת אשר כוללת ספק ותשתית וכן, קו טלפון ביתי. חבילת הקואנטרו כוללת  מבצע הטריפל ובנוסף עוד 2 קווי סלולאר.  מי שמעוניין רק בחבילות סלולר, יוכל למצוא מבצעים אטרקטיביים כגון: שיחות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה, שיחות לחו"ל גלישה של 30 ג'יגה במחיר של 39.9 לחודש. החבילה השנייה היא: שיחות ללא הגבלה הכוללות שיחות לחו"ל, הודעות ללא הגבלה בגלישה של 50 ג'יגה במחיר של 49.9 ש"ח.  תוכלו למצוא בנוסף, חבילות זוגיות בגלישה של 30 ג'יגה במחיר של 79.90 ש"ח  הכוללות הודעות ללא הגבלה וכן שיחות לחו"ל.

כי עם סלקום זה רק ישתלם לכם

סלקום מציעה ללקוחותיה הקיימים והחדשים, סלקום חבילות. אם החלטתם כי חבילה הכוללת טלוויזיה, אינטרנט וקו סלולארי מתאימה לכם, היות והיא מוצעת במחיר של  9 ₪ לחודש, או שחבילה זו בתוספת טלפון קווי-ביתי תעלה לכם מחיר של 149 ₪, , כדאי להצטרף לחבילות משתלמות אלה, היות ואין צורך אפילו להשוות, היות ובאתר משתלם לי אנו כבר מוצאים עבורכם את החבילות המשתלמות וחוסכים לכם זמן וכסף. האתר מתעדכן במבצעים וחבילות חדשות ואנו נודיע לכם על כל מבצע אטרקטיבי חדש.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 2 יולי 2018
+
סלקום קוואטרו
היום, תוכלו כבר ליהנות מחבילת סלקום קוואטרו עם קו סלולארי...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירים טלוויזיה
קשה לתאר את חיינו ללא טלוויזיה. יש המותחים ביקורת על...
פורסם ב: יום ראשון, 19 מרץ 2017
+
סלקום- שירות לקוחות
  מוקדי שירות - סלקום שירות לקוחות 123* 1800-052-052  מידע על סלקום חו"ל: 001*  לחיוג מחו"ל...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 20-11-18