חבילות טריפל

עולם התקשורת לא מפסיק להפתיע אותנו עם מוצרים וקומבינציות חדשות, הכול למטרת שיפור וייעול חווית הצפייה והשימוש. חברות התקשורת נחלו ירידת מחירים דרמטית בשנים האחרונות וכעת המחיר הוא פחות מחצי ממה ששולם בעבר. עם הופעת מחירים נוחים יותר, החלו חברות התקשורת לתמחר חבילות שלמות במחירים קורצים יותר, כאשר מציעות חבילות כוללות על כל עולם התקשורת במחיר חודשי אחד.

חבילות טריפל- כשמו כן הוא

המילה טריפל, מלועזית פירושה שלוש, היא מילה שאנו שומעים רבות מהפרסומות בשנים האחרונות. כל חברה משווקת את הטריפל שלה ומציעה מחירים נוחים במיוחד. חבילות טריפל כוללות שלושה מוצרים, מכאן שמה, כוללת קו טלפון קווי, אינטרנט ביתי וממיר טלוויזיה.

חשבונית אחת בסוף החודש

כל אדם שמנהל משק בית מכיר את אחד הטקסים הפחות אהובים, טקס בדיקת החשבונות. חשבון מים, חשמל, טלפון ואינטרנט יכולים להגיע למחירים מרקיעי שחקים ודבר שלא תורם למצב היא מספרן הרב של החשבוניות שאנו צריכים לוודא. יתרון גדול של חבילות טריפל הוא שהמחיר מרוכז בחשבונית אחת וכלל את כל חשבונות התקשורת שקיימים אלצנו בבית, ביניהם הטלוויזיה והאינטרנט שבלעדיהם קשה להסתדר. חיבור החשבונות יוצר שליטה טובה יותר על חריגות ונותן ראש שקט לפחות בתחום אחד לא קטן של הוצאות הבית.

אין את מי להאשים

חברות רבות נוטות לפזר את האחריות בין שאר הגורמים שאינם קשורים אליה. כאשר ישנה חברה אחת שאמונה גם על האינטרנט, גם על הטלוויזיה וגם על הטלפון, היא אחראית לפתרון כל הבעיות דבר שנותן נוחות רבה יותר להתקשר למוקד שירות ולקבל תשובות על כל השאלות יחדיו מבלי לחכות בטלפון לשתי חברות שונות.

אתר משתלם לי הוא אתר השוואת מחירים שמוצא חבילות טריפל וחבילות תקשורת נוספות במחיר המשתלם ביותר. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט.

חבילות טריפל

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
אינטרנט ספק ותשתית מבצע
שירות האינטרנט שאתם מנויים אליו כולל שני מרכיבים אשר בלעדיהם...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת מחירי אינטרנט מהיר
רשת האינטרנט כפי שאנו מכירים אותה כיום נמצאת אתנו כעשרים...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירים סלולר
מדינת ישראל היא שיאנית בהחזקת מכשירים סלולריים, בכל בית אב...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 20-11-18