אקספון סלולר

אנשים הופתעו לאחרונה, כאשר גילו כי רשת סלולרי חדשה, הפכה לשחקן נוסף בתחום התקשורת. מדובר על מותג מסחרי של רשת הסלולר החדשה WE. קידומת החברה הינה 051 על פי ההקצאה של משרד התקשורת. בחודש אפריל , ממש בימים אלה של שנת 2018, השיקה אקספון סלולר את שירותיה, כאשר היא יצאה בחבילה לכל החיים בסכום מצחיק של 29 ₪ לחודש. ניתן למצוא בנוסף גם חבילת "הכול כלול" במחיר של 19 ₪ לחודש במשך שנתיים, כאשר החבילה כוללת 10 ג'יגה בייט.

לצפייה בכל החבילות של אקספון סלולר לחץ כאןאקספון סלולר

מה מציעה לנו עוד חברת אקספון?

רשת WE של אקספון סלולר,  מציעה רמה גבוהה של שירות ולחברה אין שום דריסת רגל קמעונאית כי אם, שירות של אונליין המבוסס על מוקד טלפוני בעל מענה מהיר ללקוחותיה החדשים של החברה. היתרון הגדול של הצטרפות לאקספון הינו הבשורה שציפו לה כולם – אין הפתעות בחשבונות הסלולר, המחיר הינו מחיר קבוע לכל החיים והנמוך מכל חברות התקשורת בישראל. דבר זה, גרם לנהירה של לקוחות רבים שהחליטו להצטרף ולעבור מחברת הסלולר שהיו מנויים בה עד עתה. חברה זו היא אינ חברה וירטואלית והיא ספקית עצמאית, אשר אינה משתמשת בתשתיות של החברות הגדולות של התקשורת.

 משתלם לי- האתר שיחסוך לכם המון בהוצאות התקשורת

השוואת מחירים, הפכה היום לתחום החם ביותר, במיוחד בין חברות הסלולאר בישראל. בגלל התחרות הרבה, קמות חברות חדשות שמציעות מחירים זולים בהרבה כמו אקספון סלולר, אשר הגיחה לשוק ממש בימים אלה. את כל העדכונים החמים, המבצעים החברות החדשות בשוק, תוכלו למצוא באתר משתלם לי , אשר הפך להיות האתר העדכני והבולט בין אתרי השוואת מחירי סלולר בארץ.

מדובר על פתרון יעיל, ידידותי וקל למשתמש, כאשר אתם בוחרים את המבצע שנראה לכם מבין כל חברות הסלולר והתקשורת  בכלל ונציג מטעמנו יחזור אליכם, על מנת לצרף אתכם למבצע החדש. שירות תזכורת, הינו שירות נוסף שמציע האתר עבורכם, כך שלא תפספסו מבצע או כאשר מסתיים המבצע שנרשמתם אליו, ניתן יהיה לחדשו באמצעות תזכורת זו. האתר הינו חינמי ואם נהנים וחוסכים.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
פרטנר TV
קבוצת פרטנר, הצטרפה לפני כמה ימים לשירותי הטלוויזיה בכבלים בישראל....
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
טריפל סי – מחירים זולים ותכנים איכותיים
חברת טריפל, מספקת שירותי אינטרנט כמו שירותי אינטרנט ומענה לגלישה...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירי סלולר
עיון קצר במחירי חבילות הסלולר והתעריפים של החברות השונות מניב...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 20-11-18