אינטרנט ביתי

כל אחד רוצה ליהנות אינטרנט ביתי איכותי ומהיר, אשר עובד  בצורה מושלמת נטול הפרעות או ניתוקים מיותרים. אך לצערנו אנשים רבים סובלים מעוצמת אינטרנט חלשה ולא מספקת, עובדה  שגורמת לא פעם לתחושות של תסכול וכעס. ישנן מספר פעולות שאפשר לעשות כדי לייעל את עוצמת האינטרנט הביתי, ובכך להבטיח אינטרנט חלק וזורם לאורך כל שעות היום. נוסף על כך, ניתן לבחור את חבילת האינטרנט המשתלמת ביותר בזכות האתר משתלם לי.

לצפייה בכל חבילות האינטרנט הביתי לחצו כאן

אינטרנט ביתי – טיפים

  • אחת הטעויות המוכרות ביותר היא להניח את הראוטר במקום נסתר כאשר המטרה היא לשמור על מראה אסתטי של הבית, ברגע שהראוטר מונח במקום סגור, נוצרות בעיות קליטה בנקודות שונות ברחבי הבית. לכן יש לבחור עבור הראוטר את המיקום מרכזי ביותר, כדי לאפשר לעצמכם אינטרנט איכותי בכל פינות הבית. כדאי למקם אותו במיקום טוב  ושיהיה כמה שיותר קרוב לכל חלקי הבית באופן שווה.
  • מיקומו של הראוטר, הוא לא האלמנט היחידי. ישנם מספר גורמים נוספים אשר משפיעים על עוצמת האינטרנט הביתי. לדוגמה, לא כולם יודעים, אך לעיתים החלפת ערוץ התקשורת של הראוטר עשויה להשפיע משמעותית על עוצמת האינטרנט. מרבית הראוטרים עובדים על תדר של 2.4 הרץ. זהו תדר אשר משותף ללא מעט טלפונים סלולריים וטלפונים אלחוטיים בבית. זה עלול לגרום להפרעות שונות בקליטה.  
  • אפשרות נוספת היא עדכון הקושחה (Fimeware) של הראוטר. לעיתים קרובות עדכון גרסה הופך את החיים לקלים יותר בגלל שתקלות רבות כבר תוקנו בגרסה החדשה.
  • נקודה נוספת ומעניינת היא האנטנה של הראוטר, לעיתים החלפת האנטנה לאיכותית יותר עשויה לגרום להבדל המהותי ביותר.

עוצמה וגלישה באינטרנט ביתי

עוצמת האינטרנט הביתי שלכם מושפעת מגורמים מגוונים. חלק מהם ניתנים לשינוי ועם אחרים  נאלץ לחיות בשלום. יש לדעת כי גם שינויים קטנים עשויים  לשפר משמעותית את עוצמת האינטרנט הביתי. לפעמים שינוי מיקום הראוטר עשוי לשפר מאוד את המצב כאמור. כמו כן, השקעה קטנה מאוד עשויה להשתלם בטווח הרחוק, לדוגמא החלפת האנטנה של הראטור לאחת חזקה ואיכותית יותר. יש לקחת בחשבון פעולות קטנות מסוג זה, היות ולא פעם הן אלו שישנו את איכות החיים שלכם. מומלץ לברר את כל הפרטים לפני שרוכשים חבילת אינטרנט ביתי חדשה. אך לפני הכול, בצעו השוואת מחירים באמצעות אתר אינטרנט.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירי סלולר
עיון קצר במחירי חבילות הסלולר והתעריפים של החברות השונות מניב...
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
הצטרפות להוט מובייל
לכל החבילות של הוט מובייל לחץ כאן  חברת הוט מובייל, מציעה...
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
בזק בינלאומי – כל המבצעים החמים והמשתלמים
בזק בינלאומי היא חברה ישראלית המספקת שירותי טלפוניה בינלאומית תחת...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 21-05-18